Zápis a Nábor new SB → Tady

Červen 2008

prázdniny!

29. června 2008 v 19:42 | Jakšů
jsou tu prázdniny které si však 100% všichni užijí ale co naše kámošky???? tak tady je místo na vaše vzkazy pro své kamoše/kámošky pište na mail TerezaJakschova@seznam.cz a já je zveřejním tak se těším pa pa :) vaše jakšů

diplomky za bleskovku

28. června 2008 v 20:11 | Jakšů
takže se účastnili jenom dvě holčiny a mají tu u mě diplomek za bleskajdu jako má barvu očí sora naegino z kaleido star správná odpověd je má hnědé oči ;)
a tady jsou dipolomky :

a verce //<![CDATA[ //]]>

nechci !

26. června 2008 v 19:07 | Jakšů
Nechci spát, protože vím, že každý paprsek slunce rozbije můj sen.
Nechci jíst, protože vím, že tu prázdnotu po tobě nenaplním.
Nechci pít, protože vím, že tu touhu nikdy neuhasím.
Nechci dýchat, protože vím, že tvoji blízkost už neucítím.
Nechci se učit, protože vím, že to nejdůležitější jsi mě naučil ty.
Nechci se radovat, protože vím, že nikdy nesmažu stopy ublížení, které jsi po sobě nechal.
Nechci uklízet, protože vím, že moje vzpomínky na tebe chci nechat volně.
Nechci se mýt, protože vím, že pocity křivdy ze sebe nesmyju.
Nechci jít dál, protože vím, že jsem se vydala na špatnou cestou.
Nechci milovat, protože vím, že nikoho jinýho milovat nedokážu...
zdrojík : www.spermik.blog.cz

první fotka

22. června 2008 v 16:20 | Jakšů
normal_hq046první fotka na tomto blogu s hannou montanou

výsledky o nej anime.....

22. června 2008 v 16:15 | Jakšů
takže k nejoblíbenějším anime patří: Naruto,dívka z pekla,air gear,Bleach,.Kage kara mamoru ,FMP a FMA,kaleido star,Full Metal Panic?,Fumoffu,death note,digimoni, kamichu-bohyně školou povinná.......jak sami vidíte tak je toho docela hodně ale vyhrát může jen jeden................tady jsou výsledky : naruto má ¨3 hlasy a to ostní to už nemá cenu pocitat vítězem je NARUTO!!!!!!!!!!!
blahopřeju.........................................................

čtení myšlenek...

22. června 2008 v 12:30 | Jakšů
nevěříte?????ale věřte tomu ,že je to pravda !!!!!!!!!!!!stačí kliknout n apříslušnou webowku a nezapomentě mi napsat do komentíků jak vám to šlu ju ?

madara uchiha

22. června 2008 v 11:20 | Jakšů
takže tady je ten článek na přání :) snad sem ti udělala radost :)
Uchiha Madara byl syn jedné dívky z Hyuuga klanu a krále Tengu, Sojoba. Jako král Tengu, Sojobo měl mocné magické schopnosti. Tahle dívka z Hyuuga klanu byla zamilovaná do Sojoba (který měl lidskou podobu), aniž by věděla něco o jeho skutečné totožnosti. O několik let později se jim narodil syn. Sojobo mu dal jméno Uchiha Madara (Uchiha podle znaku vějíře, který Sojobo měl). Uchiha Madara brzy vyrostl a stal se z něj velmi nadaný shinobi. Nejen že zdědil Kekkei genkai (dědičná schopnost) po jeho matce, ale s tengunovou krví v žilách se Byakugan vyvinul v ještě lepší schopnost - Sharingan. Tato nová dědičná schopnost má 2 úrovně: Normální Sharingan a Mangekyou Sharingan. Stejně jako jeho tengu otec, má Madara také magické schopnosti. Byl schopen použít telepatii k narušení lidské mysli nebo se také mohl přesunovat, ale pouze na krátké vzdálenosti. Když použil Mangekyou Sharingan, oči zlepšily jeho dovednosti a ty se začaly víc podobat tengu schopnostem. Vyvinul 3 jutsu pro Mangekyou Sharingan: Tsukiyomi (kontrola lidské mysli a ovládnutí lidí zevnitř), Amaterasu (přenést něco do jiné dimenze) a Susanoo (vytvořit bouři jako tengu vějíř). Kvůli jeho statečnosti a jedinečným schopnostem se Madara brzy stal hrdinou v Listové, nehledě na jeho mladý věk. Velice blízkým přítelem Madary se stal Shodaime (První Hokage) a společně ochraňovali Listovou. Madara založil první policejní jednotku a přísahal, že bude ochraňovat Listovou i za cenu svého života.
Jelikož Madara měl za chvíli dosáhnout dospělosti Sojobo začal prozrazovat jeho pravou totožnos. Sojobo si nevzal dívku z lásky. Jenom hledal perfektní tělo (pravděpodobně chtěl dosáhnout větších a lepších schopností)a nejlepší cesta byla vytvořit si vlastní s jeho krví. Plánoval převzetí Madarova těla když dospěje. Netrvalo dlouho a Madara zjistil tuto děsivou pravdu. Pocítil navzájem hněv a šok. Cítil se využitý ale tak lehce to vzdát nechtěl ovšem ne bez boje. Madara taky věděl, že bez ohledu na to jak je silný nemá šanci proti Králi Tengu. Proto se vydal hledat legendárního Bijuu-Kyuubi(boha ohně-devíti ocasá liška). Kyuubi byl velice ohromený Madarovými schopnostmi. Tajná smlouva byla provedená a Kyuubi souhlasil se zapůjčením jeho schopností a chakry Uchihovy. Brzy ovládnul katon a mohl také vrhat temný oheň, který hořel 7 dní a 7 nocí. Dokonce i s těmito nově získanými schopnostmi a obrovským množstvím chakry od Kyuubiho Madara nebyl schopen porazit svého démonského otce. Sice nemohl Sojobiho porazit ale zvládl ho zapečetit. Pečeť kterou použil byla velice výjimečná. Ke zlomení pečetě je potřeba Kyuubiho chakra a také 3 členové Uchiha klanu kteří umí ovládat Mangekyou Sharingan. Každý uživatel Mangekyou Sharinganu musí použít odlišné Mangekyou Sharingan jutsu ve stejnou dobu a když se tyto 3 jutsu (Tsukiyomi,Susanoo, Amaterasu) spojí démon bude uvolněn. Je to velký požadavek a Madara myslel že to bude stačit na věčné uvěznění démona. Ale co Madara předvídat nemohl bylo to že tato pečeť o mnoho let později přinese krvaví masakr v jeho vlastním klanu.
Když Shodaime zjistil o smlouvě mezi Madarou a Kyuubim popadl ho vztek. Myslel si že Madarova touha po síle ho zavedla až ke Kyuubimu. Madara mu nic nevysvětloval protože nechtěl, aby se kdokoliv dozvěděl o tom že je napůl démon. Začali se objevovat spory mezi dvěma přáteli kteří si bili velice blízcí. Silné nepřátelství nakonec skončilo bojem v údolí zániku(to je místo kde bojoval Naruto se Sasukem). Shodaime nakonec Madaru zabil. (spoiler) Podle nejnovější mangy je teď Madara vůdce Akatsuki alias Tobi, avšak zřejmě nemá své původní tělo.

bleskajda

17. června 2008 v 17:05 | Jakšů
takže je tu další soutěž : otázka zní :
jakou má barvu očí Sora Naegino z Kaleido star?
a.) modrou
b.) hnědou
c.) zelenou
d.)má sharingan
e.) nemá barvu očí
odpovídejte do: konce čkolního roku! což je 27.6!

Káťa ze švp

16. června 2008 v 15:09 | Jakšů
takže jsem byla na škole v přírodě se třídou 6.A Dostali jsme vychovatelku(to snad jasný xD) jmenovala se Káťa.My (mluvím za celou 6.A) (aspon myslím že to tak je),že jsme dostali nejlepší vychovatelku co byla na škole v přírodě byla.Je to super ale fakticky super holčina byla s ní prdel a mno prostě sranda.Prožili jsme s ní celou školu v přírodě se skvělími zážitky.NIkmu se ze školy v přírode (mimochodem bylo to ve Svoru)nechtělo.Když jsme odjížděli bylo to pro mě velmi těžký mno to víte když strávíte s někým tak skvělím celej tejden taky by vám bylo do breku.MNo loučení snad to znáte jaký to je pak jsme odjeli :( Mno chceme zpátky !takže mocinky se vám omlouvám ,že tu jsou chyby nebo toho není víc já prostě nemůžu slzičky mi tečou
něco ke kátě:
takže jak už asi víte byl ato super holčina ,která nám rozuměla prminte já dál nemůžu

me to you

14. června 2008 v 20:20 | Jakšů

hvězdná venice

13. června 2008 v 17:24 | Jakšů
Tato vesnice je nejmenší a nejslabší spojenec Listové.Je velmi malá a slabá, ale má vzácný artefakt - spdlý meteorit, který vytvoří velmi silnou chakru při tréninku u něj.Meteorit však velmi často děti, které u něj trénují zabíjí a způsobuje velké bolesti.I když dítě trénink přežije, do patnácti let umírá, proto Sandaime Hoshikage tento druh tréninku zakázal.Hoshikage je neoficiální název vládce Hvězdné vesnice.Kdysi byl meteorit zničen Narutem, takže vesnice ztratila i zbytek své už tak velmi malé síly.Díky spojenectví s Listovou se ale nemusí bát.

naruto shippuden 62 cz

8. června 2008 v 19:25 | Jakšů


jigoku shoujo

8. června 2008 v 18:13 | Jakšů

A v této anime to platí stonásob. Technika jde stále kupředu, i samotné Peklo se muselo přizpůsobit. Na smlouvy podepisované krví, myslivečky s pérem za kloboukem a tři přání se už dneska nikdo nechytí. Ale Peklo si vždycky najde cestu.
Japonskem se šíří podivná zvěst. Na internetu se prý objevila stránka, na kterou se lze dostat jen o půlnoc a na které záhadná Pekelná dívka (Jigoku shoujo) nabízí své, ještě podivnější, služby. "Pomstíme se místo tebe!" hlásá nápis na stránce a pod ním bliká okénko, kde napíšete jméno člověka, kterého nenávidíte. Po odeslání jména vám přijde na mobil rudě zářící akceptační SMS... a za vašimi zády se objeví Pekelná dívka.
Pak vám strašidelné černovlasé děvče se smutnýma rudýma očima, oděné ve školní uniformě, vysvětlí pravidla. Ona zbije člověka, jehož jméno jste zadali a jeho duši odnese do pekla. Ale obchod je obchod a ona za to bude něco chtít. Až svou práci vykoná, na vašem těle se objeví prokletá značka - znamení, že i vaše duše, až zemřete, skončí v pekle. Nutno dodat, že Pekelná dívka hraje fér - dá vám ještě šanci z toho všeho vycouvat. Vyfasujete od ní černou slaměnou panenku s rudým provázkem kolem krku. Pokud šňůrku rozvážete, smlouva je podepsána a není úniku. Rozhodnutí je jen na vás. Jak se rozhodnete?
Příběh se zdá být jednoduchý - je a zároveň není. Jigoku shoujo na svou práci není sama. Než totiž hříšníka odnese do pekla, je třeba ho trošku potýrat, podusit ve vlastní šťávě, umořit hrůzou. K tomu má tři pomocníky - 3 ztracené hříšné duše, které si za tímto účelem vybrala z pekla. Stařec Wanyuudo plní úlohu smluvního prostředku - v podobě slaměné loutky je předáván zákazníkům a čeká na jejich rozhodnutí. Hone Onna nosí modré kimono s pásem zavázaným vepředu, což je znak prostitutek a perfektně ovládá vrhací zbraně (včetně vidliček). Ichimoku Ren je moderní mladý muž, který nosí levé oko vždy zakryté vlasy - dokáže ho totiž podle potřeby přemisťovat kdekoliv se mu zlíbí. Tito tři tedy mají za úkol ukázat hříšníkům jejich hříchy předtím, než si je Pekelná dívka odnese.
Zprvu se zdá, že se jedná o sérii bez jakékoliv návaznosti na jednotlivé díly. Autoři nám předkládají ohyzdné lidské příběhy a vůbec to není vždycky tak, že dobrý týraný člověk pošle do Pekla toho zlého. Občas je to i naopak. Pekelná dívka nedělá rozdíly a to je jedna z věcí, ze kterých při sledování tohoto anime tuhne krev v žilách.
Netrvá dlouho a do příběhu se zapojí dvojice, která se při troše dobré vůle dá nazývat "hlavními hrdiny" (Pekelná dívka, ač titulní postava, se jeví spíš jako zprostředkovatel než jako hrdinka) a tím je zajištěna i ona toužebná návaznost mezi jednotlivými epizodami. Novinář Shibata Hajime se začne o případ Pekelné dívky zajímat - ne tak docela z vlastní vůle, spíš z donucení. Pekelná dívka evidentně navázala spojení s jeho sedmiletou dcerou, Tsugumi. Holčička zažívá podivné stavy a sny, kdy vidí očima Pekelné dívky - vídá každou oběť, kterou se Jigoku shoujo chystá odnést do Pekla. Proč? Co se jí Pekelná dívka snaží říct? A jak jí zabránit v tom, aby dále ničila lidem životy? A hlavně - jak ji přinutit, aby nechala malou Tsugumi na pokoji? Shibata se snaží co může, ale výsledky to nepřináší. A co hůř - tři posluhovači Jigoku shoujo už začínají mít jeho čmuchání plné zuby. Ale co s ním jejich paní zamýšlí? Mají ho chránit nebo ho mají zabít?
Jigoku shoujo je anime dosti schématická a troufal bych si říct, že to je její hlavní a jediný zápor. Scénář jednotlivých epizod se totiž neustále, do omrzení, opakuje. V každém díle sledujeme, jak osudem týraný člověk napíše jméno toho, který je odpovědný za jeho strasti. Pekelná dívka vždycky zopakuje ta stejná pravidla, hrdina epizody zapochybuje, ale pod tíhou hrůzných událostí, které se dějí buď jemu nebo jeho milovaných, podlehne šílenému psychickému nátlaku a smlouvu potvrdí. Následuje nejlepší část epizody - psychopatické, pokřivené a obskurní týrání hříšníkovy duše (dobrá zpráva pro ženské čtenářky, které ujíždí na kreslených bishících - na Ichimoku Rena se moc hezky kouká a dokonce se tam objeví i bez košile ^_^ ), načež nastupuje Pekelná dívka a donáší si duši do pekla. Na konci je ještě nějaký ten doslov, kterak se hrdinova situace buď zlepšila nebo nezlepšila, ujištění, že se na jeho hrudi objevilo prokleté tetování, záběr na svíčku jeho života a konec.
Příběhy samy o sobě jsou výborné, hrůzné, napínavé, nešťastné a příšerné. Vždycky doráží na naši psychiku a nutí nás přemýšlet - kdybych byl v jeho situaci, udělal bych to? Je tohle cena, za kterou bych obětoval svou duši?
Bohužel, časem to začne působit únavně a zdlouhavě - když vás víc než cokoliv jiného zajímá minulost titulní hrdinky, neustálé sledování podobných témat přestane bavit. Kdo ve skutečnosti Pekelná dívka je, respektive byla? Proč musí dělat tuto práci? Jak se k ní dostali její tři služebníci? Zdá se, že těchto otázek si anime nevšímá - nechá vás tápat a i ve chvílích, kdy toužíte se něco dozvědět o hrdince, vám pořád dokolečka servíruje příběhy, o které už nemáte zájem. Minulosti Pekelné dívky a její motivaci se tvůrci věnují až v posledních třech epizodách - ty jsem zhlédla bez jediného dechu, patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy v anime viděla a vyzvedly moje poněkud pošramocené dojmy z předchozích dílů o 100 % nahoru.
Na kresbu a animaci si nemůžu stěžovat - postavy jsou navrženy realisticky, aby se co nejvíce podobaly skutečným lidem, i ostatní animace exceluje. Scény z mých oblíbených "potýrej si duši, co se do ní vejde" jsou tak bizardní, až z nich tuhne krev v žilách a prostředí se světa Pekelné dívky, nestále zalévaného rudým světlem zapadajícího slunce, jsou tak překrásné, až to mrazí. Dalším nosným pilířem seriálu je hudba. Openingová píseň Sakasama no chou se okamžitě po prvním poslechu zařadila mezi mé nejoblíbenější skladby vůbec a výrazná, mystická hudba v průběhu seriálu je rovněž víc než výborná.
Ještě se musím zmínit o hlasovém obsazení. To až tak výrazné není, v roli Jigoku Shoujo uslyšíme Namiko Noto (Norika z Mahou sensei Negima, Yukino z Mai HiME, Rin z Inuyashi nebo Yakumo Tsukamoto ze School Rumble), ve hlase Hone Onny můžeme poznat Anko z Naruta, Ichimoku Rena si střihl Mašata Matsukaze (například Ootori Kyouya z Ouranu). Jediným výraznějším hlasem je už trochu profláklý chraplák Yujiho Uedy (Sagara Sanosuke z Kenshina, Kato z Angel Sanctuary, Kimbley z FMA, Keitaro z Love Hiny nebo Nekozawa-sempai z Ouranu) v roli šťouravého novináře Shibaty. Možná si všimnete, že jednu z hříšných duší si zahrál v současné době hodně známý Noriaki Sugiyma (Ishida z Bleache nebo Uchiha Sasuke z Naruta).
Jigoku shoujo je anime, která vám z hlavy jen tak nevyšumí - nese v sobě tolik témat a morálních poselství, tolik protichůdných názorů na dobro a zlo, že bych o nich mohla psát eseje celý příští rok, kdybych je chtěla všechny rozebrat. Je to prostě dílko, které musíte vidět, abyste pochopili, co jsem vám chtěla říct. A vůbec není nadnesené, když řeknu, že Jigoku shoujo patří mezi anime, které jednou uvidí každý fanoušek.
O její oblíbenosti u japonských sousedů nakonec svědčí i fakt, že vnikla i druhá série - Jigoku shoujo Futakomori a hraný seriál Jigoku shoujo - měla jsem čest vidět první díl a vůbec nevypadá špatně.
zdroj:http://www.czsoul-society.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=76

dívka z pekla

8. června 2008 v 18:03 | Jakšů
Kdesi v rozhlehlé říši internetu se nachází stránka \"Jigoku Tsushin\" (pekelný vzkaz), která je přístupná pouze úderem půlnoci. Ve chvíli, kdy na stránku začnou přibývat prokletí, Jigoku Shojo (pekelná dívka) se objeví a stáhne nemesis do pekel. Tato pověra se zdála být jen městskou legendou, ve kterou věřily jen děti, ale jak se zdá, tak to nebyla jen legenda.

Jigoku Tsushin opravdu existovala. Ai Enma se mění v Jigoku Shoujo ve chvíli, kdy na stránku Jigoku Tsushin začínají přibývat prokletí. Díky tomu získá schopnost tahat nemesis do pekel, ale má to jednu podmínku.

\"Prokletí, jako to kuřecí, se navrací zpět do kurníku. Tvá duše bude taktéž vzata do pekel, ovšem až poté, co dožiješ svůj život. Je to na tobě.\"
-a je to strašidelný horor
Jigoku Shoujo

takže....čtětě !

8. června 2008 v 17:37 | Jakšů
takže....... jsem se rozhodla ž ekdyž z těchto mých 3 blogů (na www.blog.cz) mám na www.luckylus.blog.cz největší návštěvnost tak tomuto blogu budu věnovat největší pozornost :) a jeste neco mozna es va,m mbude zdat se ze po www.blogkikinky.blog.cz opičím kvůli jednomu tématu ale mě to také zaujalo (máme stejné myšlenky a možná i v něčem se shodujem :koníčky.....)tak si nemyslete že jsem náka buhvi co
vaše majitelka blogu

lin uchiha

5. června 2008 v 16:48 | Jakšů
Lin uchiha


Věk: 17

Klan: vedlejší větev Uchiha klanu

Sourozenci: Daphne uchiha kterou nenávidí

Kekei-genkai: Sharingan

Všechny Techniky: Umí Ovládat .. Vodu, ohen a led
Chidory,chidory nagashi
číst nebo mazat lidem myšlenky
Všechny zakázané techniky
oživování nebo léčení lidí
Blesky
síla Prokletého znamení
Přeměna... dobrá v ninjutsu a genjutsu

Zbraně: Katany, Shurikeny, kunaie a jehly z jedem

Povaha: Chladná, Protivná, netrpělivá,Lidi který sní bojovali oní řikají že je anděl smrti nebo anděl pomsty.. Hodná
a milá je jen na přátelé a hlavně sasukeho xD

Něco o ní:
Po tom co jí její sestra a itachi zavraždili klan odešla k orochimarovi který jí 4 roky trénoval a udělal jí prokletou značku. U orochimara potkala sasukeho o kterém newěděla že přišel, sasuke jí začal trénovat a hodně se spolu skamarádili. Od orochimara spolu utekli protože zjistili že je chce jen proto že mají sharingan. Vrátili se spolu do Konohy, anko je začala trénovat jak používat prokleté znamení, oba byli přiděleni do sasukeho bývalého týmu, týmu 7. Lin se stala také velitelka anbu a medic-ninja a sasuke velitel policie kterou vedl dřív jeho otec. Oba touží jen po pomstě... Pak Lin zjistí že to nebyla její sestra a itachi kdo vyvraždil klan byl to orochimaru!


anime

4. června 2008 v 19:13 | Jakšů
máte rádi anime?
napište do komentíků a pak se zhodnotí jaký anime je nej. !